Pamatujete si taky tu dobu, kdy byl populární discman? Já ano. A pamatuj si to moc dobře. Protože si vzpomínám, jak to všichni děti z okolí měly. Jenom já se svým bratrem jsme discman žádný nikdy neměli. A musím zmínit, že jsme byli z toho oba dva smutní a hlavně naštvaní. Kolikrát jsme zkoušeli přemluvit naše rodiče, aby nám koupili každému vlastní discman. Protože v té době můj bratr měl jinou partu dětí než já, takže by bylo opravdu na nic, kdyby nám discmnan rodiče koupili jenom jeden dohromady. Bohužel ale to se vůbec nepodařilo. A tak jsme s bratrem zkusili slevit ze svých nároků a zeptali jsme se rodičů, jestli by nám koupili alespoň jenom jeden discman. I když by to bylo velmi nepraktické. Bohužel ani tak jsme neuspěli a byli jsme oba dva bez discmana. A oběhlo pár let a potom byly v módě zase mobilní telefony. a další populární elektro věci.

Stylový a důležitý joystick.

A musím napsat, že technika a elektro šlo vážně rychle dopředu. Ani jsme se s bratrem nestihli rozkoukat. A už byly na řadě všelijaké videohry. Ty se taky jistě pamatujete, že? To bylo nějak v devadesátých letech, na přelomu tisíciletí. Videohry hráli opravdu všichni. A my jsme je měli taky, což bylo super. A musím říct, že videohry byly opravdu snad nejlepší elektro, co jsem jako dítě v živote měla.

Hrála jsem často videohry.

A můžu říct, že bych si klidně zahrála i nyní. A taky jsme potom hráli populární playstationy. Musím taky říct, že jsem se taky nad tím hodně pobavila a strávila taky část dospívání. A musím poznamenat, že se mi to opravdu moc líbí a abych se přiznala, tak ve mě kousek dítěte stále zbylo. Takže si myslím, že jsi ještě nějaké vyspělé elektro jistě pořídím. A jak tak píšu o videohrách, tak si je asi zase pořídím. Nikdy nezapomenu na populární a legendární Mario. Tu hru jste taky jistě hráli. A vzpomínám si, že Mario hrála i moje maminka, takže jsme se někdy u videoher skoro prali, kdo si z nás všech zahraje.