Vždycky jsem brala potravinové doplňky, protože potravinové doplňky jsou pro mě něco, co mi dávají smysl, zdraví a taky pomáhají ke kráse. Jako základ jako potravinový doplněk beru pravidelně vitamín C a další vitamíny, jako například b-komplex. Slyšela jsem, že to jsou velice důležité vitamíny pro zdraví člověka. Ale když se něco týká zdraví, tak já tomu opravdu věřím a chci to dělat. A proto jsem si řekla, že nejlepší bude, když si nechám poradit od té kosmetičky, ke které chodím velice pravidelně, protože mě to baví, u kosmeticky se taky velice odreaguji a je mi příjemně. Navíc mi kosmetička také upraví obličej, abych ho měla lepší a hladší.

O své zdraví dbám.

Proto jsem si řekla, že bych taky mohla brát živý kolagen. Přeci už mi není dvacet let. Ale dozvěděla jsem se, že živý kolagen může brát i taky patnáctiletá holka. A není do omezeno věkově. Samozřejmě, že ale živý kolagen nedáváme dětem. Opravdu nejlepší je, když se poradíte se svým lékařem, jak a kdy užívat živý kolagen. Nemusíte se bát, že by vám třeba nechutnal. A můžete si ho pořídit v tabletách anebo v prášku. Takový prášek živý kolagen, můžete přimíchat třeba i do jídla anebo do nějakého drinku či jenom do vody. Já užívám živý kolagen v tabletách a jsem velice spokojená.

Toužím po pleti bez vady.

Vidím účinek asi po dvou měsících, kdy mám takovou hladší a vyhlazenější kůži. A nejenom to. Živý kolagen a taky opravdu perfektní na naše svaly a klouby a šlachy, takže kdo třeba hodně sportuje a má namáhaná kolena a další klouby, takže živý kolagen bude pro něj opravdu ta nejlepší volba. Mnoho lidí chce vypadat mladě a krásně, tak užívají například různé doplňky jako živý kolagen. Já bych se za to taky nestyděla. Protože jsem taky bohužel slyšela, že se mnohdy lidé bojí a spíše stydí přiznat, že užívají nějaké potravinové doplňky, jako třeba živý kolagen nebo další věci. Ale proč? Vždyť je to péče sama o sebe.