Celý život jsem vždycky chtěla pracovat s penězi, ale samozřejmě se mi to vůbec nepodařilo. Nakonec jsem šla na zdravotní školu, protože na ekonomickou školu mě bohužel nevzali. A dodnes nevím, proč nikdo mi to nechtěl říct, proč jsem u zkoušek neuspěla. Chtěla jsem se zajímat o to, jestli mě třeba na tu školu nevzali z toho důvodu, že jsem na to neměla vědomosti nebo jestli mě na tu školu nevzali kvůli tomu, že už bylo plno a neměla jsem tak skvělé výsledky, abych mohla postoupit. Upřímně, co vím jistě, tak mě to velice mrzelo, protože moje máma i otec mají oba dva ekonomickou školu, takže jsem taky chtěla mít ekonomické vzdělání. Místo toho jsem si ale udělala zdravotní školu a řekla jsem si, že přeci další maturitu v ekonomii si mohu udělat i později. A jak jsem řekla, tak jsem taky udělala.

Peníze jsou důležité.

Jakmile jsem si udělala větší zkušenosti a vědomosti, taky mi pomohli i mí rodiče, šla jsem znovu na školu a udělala jsem si dálkově maturitu z ekonomie. Tam jsem se učila taky i manažering a jistila jsem, že manažerský reporting je cesta k rychlému a správnému vyhodnocení účetních informací. Tohle jsem ještě před rokem vůbec nevěděla, co to znamená. A je tady taky člověk je informován o tom, že účetnictví obsahuje poměrně značný objem informací.

V ekonomii jsou peníze důležité.

Tohle je opravdu hodně důležité, protože účetnictví je opravdu hodně důležité pro všechny firmy, ale taky podnikatele. Myslím si, že práce s těmito nástroji, co se týká manageringu, stačí pouze do doby, dokud tomu budete rozumět a budete mít na to zkušenost, informace a taky finance. Pokud i vás zajímá manažerský reporting, podívejte se na webové stránky jkcredit.cz, kde tady najdete cestu k rychlému vyhodnocení všech informací a podle toho, jak se vám to bude líbit, taky pak můžete dále postupovat. Myslím si, že čím více věcí budete znát, tak tím lépe.