Mít pevné rodinné vztahy chce opravdu každý, protože to nás obklopuje, a to všichni v hloubi duše chceme. Pevné rodinné vztahy jsou základ pro náš spokojený život, to vám řekne opravdu každý. To, co nás dělá šťastnými nejsou peníze, není to krásný velký dům a dobrá práce, ale jsou to lidé kolem nás, které potkáváme každý den, takže rodina a přátelé. Přátele ale měníme, navíc někteří pro nás nejsou úplně ti praví přátelé a nepomohou nám tolik, jako nám pomůže rodina, proto je nejdůležitější věc na světě rodina, to si pamatujte. Vždy, když budete mít problémy, když budete potřebovat pomoc v čemkoliv, je nejlepší říct vašemu rodinnému členovi, který vám opravdu vždy pomůže.

rodina

Vztahy mezi rodinnými příslušníky by měly být ty nejsilnější a člověk nemá rodinu nikdy zklamat. Lidé se mají mít v rodině mezi sebou rádi a vytvářet tak optimální a stálé prostředí pro nové členy rodiny, neboli dětičky, které potřebují to zázemí a potřebují cítit tu lásku, která by měla vycházet z každého člena rodiny stejně. Proč někoho v rodině nenávidět, když je to naše krev. A mělo by to tak být, lidé se po staletí v rodině drželi navzájem, a proto bychom to my neměli měnit. V dnešní době už moc nemáme čas na ostatní v rodině, ale zkusme to změnit. Zkusme si ten čas najít alespoň pro tu rodinu a pokud si ho dokážeme najít pro práci, která by měla být až na druhém místě, dokážeme si ho najít i pro naši rodinu a lidi v ní, protože nás velmi potřebují.

generace

I když vám nikdo vysloveně neřekne, že potřebuje pomoc, třeba ji opravdu potřebuje, nikdy nevíte, jak to je doopravdy. Ten člověk se vám to třeba bojí říct, protože vidí, že nemáte čas. Nechce vás obtěžovat, a tak mu ukažte, že jste tu pro něj, i když nemáte čas a musíte pracovat. Rodina by si měla pomáhat. Zbytečně nevyvolávejte hádky a snažte se být ke všem hodní, oni vás potřebují jako rodinu opravdu nejvíc.