Ženské tělo může mít mnoho tvarů a velikostí, a každá je krásná. Nelze však říct, že by každému slušelo všechno. Jaké oblečení udělá i z ženy kypřejších tvarů neodolatelnou krásku, schová nějaký ten špíček, a vyzdvihne ženské přednosti? Tyhle kousky jsou zaručené!

Vhodné legíny

Co si budeme povídat, muži rádi vidí krásně tvarovaný zadek v těsných kalhotách. A legíny jsou v tomto směru rozhodně ideální. Pokud se však stydíte za nějaký ten špíček na bříšku, ideální pro vás budou legíny s vysokým pasem, které nosí ženy všech tvarů a velikostí, a sluší skutečně každé. Výhodou je, že je lze doplnit crop topem, a tak není nutné, aby si tyto krátké topy pořizovaly jen ženy s velikostí xs.

špek na břiše

Korzety

Kdysi se korzety považovaly za podstatnou součást každodenního oděvu ženy, a bylo nadmíru nevhodné bez nich vyjít ven. Dnes jsou k sehnání jak korzety, které si bereme především do ložnice, tak i korzety vhodné ke každodennímu nošení, a to namísto topu. Tyto korzety jsou úžasné v tom, že nadzvedávají poprsí, tedy vytvoří krásný dekolt, a stahují pas, který díky nim vypadá štíhlejší.

Oversized

Že se oversized oblečení hodí jen na štíhlou postavu, a pevnější žena v něm vypadá jako v pytli? Nesmysl. Umění nošení oversized oděvů je o kombinaci. Tyto kousky mohou vypadat dobře na komkoliv, jsou-li kombinovány vhodně. Například ovesized tričko se slim riflemi je rozhodně správnou volbou.

černé lodičky

Podpatky

Je všeobecně známo, že boty na podpatku opticky prodlužují nohy. A delší nohy dodávají na efektu štíhlosti. Není však nutné balancovat na jedenácticentimetrových jehlách. Postačí decentní podpatky o výšce čtyř centimetrů, a voilá, změna je ihned viditelná.

Proužky

Proužky jsou známým designérským způsobem, jak opticky zeštíhlit postavu v těch správných místech, a navíc jsou právě v módě, tak proč po nich nesáhnout? Pruhované šaty, halenka, nebo dokonce i kalhoty, mohou změnit váš pocit ze sebe samé.