Stylová móda za lepší ceny?
Máte rádi módní oblečení, které pochází od světoznámých značek? Jste fanouškem firem jako je Adidas nebo Puma a rádi objevujete další značky, které vyrábí kvalitní oblečení podle poslední módy? Pokud při nákupu dáváte přednost e-shopu, můžete si nakoupit na About you. Tento e-shop vám nabízí možnost nakoupit si

  • oblečení
  • doplňky
  • boty

a to jak dámské, tak pánské a dětské za mnohem lepší ceny než jinde. Jak je to možné? Světová móda nemusí být drahá a dá se nakoupit za příjemnější ceny. Stačí vám k tomu e-mailová adresa. Tu si jednoduše zaregistrujete, a obratem vám přijde slevový kupón About you Zeleneslevy. Využijte jedinečnou možnost využívat slevy na celý sortiment obchodu, který má v nabídce obrovské množství zboží.

online nákup

Věk, styl, nebo typ postavy při nákupu na About you nehrají roli. Oblékne se tu každá žena, která chce vypadat dobře.

Proč nakoupit zrovna tady?
About you není klasický e-shop, kde si prohlížíte jednotlivé položky. Tady si můžete kombinovat položky tak, že si z nich vytvoříte virtuální outfit, a tak uvidíte, jestli se k době oblečení a doplňky s botami hodí nebo ne. To vám značně usnadní nákup. Nakupování bude zábavnější a možná si vyberete víc jak jeden kousek.

sleva oblečení

Dalším pomocníkem při nákupu je asistent který vám určí správnou velikost. Každý výrobce si čísluje oblečení jinak, což může způsobit, že si něco objednáte a vybraný kus vám nebude sedět. V tomto případě je zde samozřejmostí bezplatná výměna zboží nebo vrácení peněz. Abyste toto ale nemuseli řešit, zadejte při nákupu běžnou velikost, a asistent vám určí velikost oblečení či bot, které si chcete koupit. Je tak minimální šance, že vám oblečení nebo boty nesednou.
Padnoucí oblečení můžete koupit i z domu, a nemusíte obíhat několik obchodů. Kamenné prodejny mívají menší sortiment z kapacitní důvodů, což u e-shopu nehrozí.