Zkoušeli jste někdy vysoké kalhotky s vysokým pasem? Myslím si, že vysoký pas kalhotek slouží hlavně k tomu, aby nám stáhl břicho. A já jsem takové vysoké kalhotky s vysokým pasem používala hlavně po porodu, protože rodila jsem císařským řezem. Měla jsem opravdu velkou výzvu a hodně mě bolela a sice nevím proč, ale jizvu mám docela větší než normálně. A je přece přitom logické, že na kůži s čerstvou jizvou nebudu nosit klasické kalhotky. Protože švy v kalhotkách mě na jizvu hodně tlačily. A jizva mě štípala a pálila. Takže pro mě Byla jasná volba kalhotky s vysokým pasem. Krásně mě obepnuly břicho, takže mi krásně stáhly břicho, a navíc i ten tlak na jizvu byl příjemný, protože to byla rovná látka, a ne žádný šev, který by mi řezal do jizvy. A to by bylo nepříjemné.

Hledejte lepší materiály.

Takže jsem ihned vypadala opticky štíhlejší a mně se to moc líbilo. A taky takový ten pocit stálejšího břicha je docela příjemný, takže jsem si ihned mohla dopřát zase klasické minišaty, které mám ráda. A sice jsem po porodu ještě chtěla shodit patnáct kilo, kterých jsem nabrala, ale byla jsem ráda, že jsem alespoň ihned po porodu měla opticky zeštíhlené břicho.

Kalhotky jsou v mnoha barvách.

A kalhotky s vysokým pasem taky jsou vhodné pro ty ženy, pokud chcete schovat nějaká ta kila a nechce se vám hubnout. Samozřejmě vám doporučuji určitě cvičit, třeba se vám podaří shodit nějaká ta kila. Pokud ale ovšem jste líní, tak doporučím kalhotky s vysokým pasem, které vám optický vykouzlí skvělou a sexy postavu ve stylu přesýpacích hodin. A takové postavy muži přece milují. Vím, že každý muž má samozřejmě jinou představu o kráse ženy, to je logické a je to dobře, ale myslím, že žena by měla dát na to, jak se cítí ona a v čem si připadá krásná a sexy. Já se cítím skvěle, když mám ploché břicho, takže mám doma několik kalhotek s vysokým pásem https://myfemini.cz/vysoky-pas/, které mm ráda.