Víte o tom, že se na trhu vyskytují firmy, které nabízí mnoho různorodých předmětů k případnému potisku či výšivkám, a že se jedná o mnohdy velmi kvalitní a precizně zhotovené výrobky? Zajímavá může být i jejich cena a pro zákazníka je mnohdy lepší volbou, když si pořídí předmět zcela nepotištěný a neoznačený, protože některé značky se svým logem příliš vnucují, anebo vkládají do svých výrobků různé texty, které vám zrovna, jak se říká, nesednou. Co si můžete pořídit pro sebe i pro vaše blízké, pro vaši rodinu, kamarády, spolupracovníky či spolužáky?

reklamní hrnky

Hrnky – keramických hrnků není nikdy dost. Vyrábí se ve více tvarech i velikostech a zejména v krásných pastelových barvách. Hrnek je předmět, který se uplatní doma, na zahradě, na balkoně, na terase, v kanceláři, a dokonce i v nemocnici, pokud tu plánujete nějaké vyšetření. Můžete jej obdařit potiskem, anebo jej darovat jen tak, bez potisku, záleží na vašem vkusu a vaší volbě.

Trička, mikiny, polokošile – mnoho lidí zjišťuje, že právě neformální oblečení volného střihu jim umožňuje být více svobodnými a šťastnými. A opět tu mohou zapůsobit barvy na naši psychiku, uvědomíte si u nich jejich důležitost i bez toho, aniž byste ovládali znalost barev tělesných čaker a znali různá doporučení dle Feng-shui.

barevné deštníky

Deštníky – zkuste to s jiným reklamním a dárkovým předmětem Promodárky, s holovým deštníkem s dřevěnou rukojetí. Deštníky jsou nádherné dekorativní předměty, zejména ty holové s madlem, jako měl Otto Šimánek alias Pan Tau. Nemusí to být deštník přímo černý, ale zas máte na výběr mnoho barev, s nimiž rozveselíte den lidem i v deštivém počasí. A pamatujte, lidé ve skutečnosti milují barvy, a když jim dodáte odvahu svým vlastním příkladem, mohou si to lépe uvědomit a napodobit vás.

Propisky, bloky, diáře, tužky a pastelky – to vše jsou velmi vděčné dárky pro dospělé i pro školáky nebo předškolní děti. Můžete jimi vyplnit mezeru, pokud ještě sháníte něco k Vánocům či k narozeninám. A opět barevné a s potiskem, či bez potisku.