Co vás v životě nejvíce baví? Lidé jsou opravdu různí a každý člověk má opravdu jinou zábavu. Já si například vzpomínám na své dětství, kdy jsem moc ráda hrála florbal a taky basketbal. A musím ale říct, že je mou zábavou taky byl fotbal. A to hlavně z toho důvodu, že mám dva starší bratry, se kterými jsem velice ráda chodila ven. A taky jsem kamarádila s jejich kamarády, takže jsme byli taková veliká parta a já jsem tam byla skoro jediná holka. Byla jsme parta asi šest kluků a já s kamarádkou jsme tam byly jen my dvě jediné holky. Abych pravdu řekla, mělo to ale hlavně samé výhody.

Každý se baví jinak.

Pánové nám dávali ve všem přednost a taky nás učili klučičí věci. Uměli jsme totiž s kamarádkou perfektně hrát fotbal. A to bylo opravdu velká zábava. Každý člověk se baví jinak a nyní, když už já mám své děti a mě táhne už na třicítku, tak fotbal mě opravdu stále baví. Vůbec nevím, co bych dělala, kdybych neuměla hrát fotbal. Není snad rok, abych si třeba alespoň desetkrát nezahrála fotbal někde na velkém hřišti. Dokonce jsem taky s kamarádkou byla dvakrát na nějaké velké amatérské soutěži ve fotbale. A musím uznat, že jsme hráli opravdu moc dobře.

Hodně sportuji.

Kamarádka se umístila na druhém místě a já sice až na pátém místě, ale věřím, že kdybych lépe cvičila a sportovala, tak jsem myslím taky třeba na druhém anebo na třetím místě. Fotbal mě baví a stejně tak i basketbal. A je to velká zábava, a navíc je taky skvělé to, že se člověk hýbe, takže jenom nesedí doma na zadku. A nebolí ho alespoň záda a procvičí si klouby a svaly. A mnoho lidí moc rádo cvičí, tak se taky můžete dozvědět, že sport je super pro tělo i duši a je taky hlavně zdraví pro naše klouby a svaly. Já mám taky to velké štěstí, že naše celá rodina je taková hodně sportovně založená, takže u nás doma není opravdu nikdy žádná nuda, a dokonce taky velmi často hrajeme všichni tenis. Ale taky máme rádi karty.