Pokud jste obecně milovníky máty a milujete sirupy, nicméně opravdu kvalitní sirupy (které už opravdu za něco stojí), mám pro vás jeden dobrý tip na mátový sirup https://eshop.koldokol.cz/matove/, který by se vám mohl zalíbit.

Mám zde jednu kvalitní stránku (nebo-li eshop), který mimo jiné prodává také kvalitní mátové sirupy.

V nabídce můžeme najít tři typy sirupů; máta sirup 250 ml, který stojí osmdesát korun (což je mimochodem na kvalitní sirup úžasná cena), nebo máta sirup 500 ml za sto patnáct korun, nebo balení tři kilogramy mátového sirupu za čtyři sta osmdesát korun.

online

Taky si můžeme rozkliknout jednotlivé sirupy. Začneme tím nejlevnějším (tedy za osmdesát korun). Když si o něm chceme přečíst něco blíže, dozvíme se, k čemu je daný sirup dobrý. Například první sirup (označme si ho tedy jako sirup 1) podporuje imunitu a trávení, což pro lidi, kteří jsou často nemocní nebo mají špatné trávení může být opravdu super přírodní alternativa, která by jim mohla pomoct.

U produktu také můžeme najít návod, jak sirup skladovat a jak si sirup nejlépe vychutnat, což mi přijde opravdu super. Moc stránek tyhle doporučení nemá, proto mají bod navíc.

balkon v Paříži

Druhý sirup (sirup 2), který má 500 ml – ten zejména podporuje imunitu a relaxaci. Představovala bych si tedy jako nejlepší využití sirupu nalít si sirup do skleničky, zalít vodou a jít s ním někam do přírody, kde můžete zrelaxovat a sirup vám v tom bude nápomocným.

Třetí sirup – 3 kg sirupu za 480 Kč. Tento sirup taky podporuje imunitu a trávení. Když se sirup otevře, nezkazí se a vydrží vám téměř dva měsíce bez toho, aniž byste ho museli chladit, což je podle mě opravdu skvělá nabídka a za ty peníze opravdu výhodná koupě. Já bych tedy do mátového sirupu od Koldokola šla všemi deseti, protože jsem taky jednou z vášnivých milovnic máty, která je mimo jiné opravdu prospěšná zdraví.