Já vím, že bazénová letní sezóna už končí, ale to neznamená, že už končí taky péče o bazén. Právě nyní přichází ta doba, že se musí taky bazén zazimovat. Já s tím mám své zkušenosti. Pamatuji si, kdy jsem měla svůj velký první bazén. Stál mě sedm tisíc korun, takže to je docela hodně. Protože v dnešní době jsou bazény opravdu levné, takže tolik tisíc za bazén je docela pálka. Opravdu byl velký. Tento bazén měl průměr čtyři metry a byl hluboký metr a půl. Takže úplně ideální bazén pro všechny. Byla jsem ráda, že se tam vejdu taky s přítelem a synem, protože navíc sestra má malé dítě, které zrovna učí plavat. Takže sestra právě učí v našem bazénu svého malého syna plavat. A musím říct, že to opravdová zábava a baví nás to. S přítelem si taky užíváme potom večer relaxační plavání, protože nás to baví. Nicméně taky ale bazén se musí udržovat.

Tady je radost pohledět.

Třeba například hadice k bazénovému vysavači musí být vždy čistá a průchodná. Stalo se mi, že jsem jednou bazénovou hadici vysávala listí ze země. Musím říct, že mě přítel málem zabil. A já jsem si řekla, že když můžu v bazénu vysávat taky listí, takže to bude působit i na podzimní listy, které spadly ze stromu. Přitom si přítel klepal na hlavu a smál se mi.

Bazén vždy osvěží.

On si jistě myslel, že si dělám srandu. Jenomže já jsem to myslela vážně a on byl v němém údivu. Vůbec jsem to netušila, že takovou hadici k bazénovému vysavači ucpu a pak to už bude na nic. Naštěstí to přítel ale vyčistil. Já musím zmínit, že jsem udělala velkou hloupost. Nyní už vím, že hadice k bazénovému vysavači se využívá pouze jenom do vody v bazénu a ne jinak. Takže pokud taky chcete začít používat hadici k bazénovému vysavači, tak si asi přečtete manuál. Ať na tom nejste podobně, jako třeba já. Ještě hodně dlouhou dobu se mi přítel smál a já jsem to pak už nedala a nadala jsem mu.