Všimli jste si někdy, že vám ve vašem bydlení něco chybí? Že se díváte po pokoji, ať už je to jakýkoliv pokoj a chybí vám tam něco hlavního, přijde vám prázdný? Necítíte se v něm útulně a přijde vám, že na vás působí velmi chladně? Jistě měl každý někdy takový pocit. Nemuselo k tomuto dojít v každém vašem pokoji, ani k tomu nemuselo vlastně dojít ve vašem pokoji, ale i třeba u někoho jiného, ale jistě k tomu někdy došlo. Proč tomu tak je? Proč se tak někdy doma cítíme? Proč se někdy cítíme nekomfortně doma a něco nám tam chybí? Co nám tam chybí? Dekorace. Je to tak. Může vám to přijít sebevíc divné, ale to, co tam jistojistě chybí jsou dekorace.

rostliny

Ty tvoří náš domov a zaplní prázdné kouty a místečka kdekoliv v našem bydlení. Nezdá se to, ale každé místečko může být něčím ozdobeno či vyplněno. Nehovoříme o přeplácanosti, což není moc pěkné, ale zaplnit alespoň nějaká místa ve vašem pokoji jakoukoliv dekorací. Je jedno jakou, ale hlavně vybírejte tak, aby tam dekorace celkově seděla. Pokud tedy máte váš interiér sladěn spíše do dřevěných materiálů, vybírejte takové dekorace, které se k nim hodí, tedy také něco dřevěného, nevybírejte nic kovového a zbytečně moc moderního, spíše dbejte na originalitu a jednoduchost. Nemusíte za každou cenu místa vyplnit nějakými nesmyslnými dekoracemi, které se tam ani nemusí hodit.

zeleň

Jaké dekorace tedy můžete použít? Jednak můžete použít živé dekorace, tedy rostliny. Můžete použít všelijaké květináče, ale věřte mi, že jakoukoliv rostlinu použijete, bude to vypadat výborně, protože rostliny zkrátka vypadají vždy úplně krásně a ozdobí opravdu úplně jakékoliv místo a jakoukoliv místnost oživí. Pokud se ale i tak necítíte na živou rostlinu, protože vám vždy umře, kupte si umělé květiny v květináči Lepaso. Ty vypadají jako živé a nemusíte se o ně starat, vydrží vám tedy dlouho. Pak také můžete použít neživé dekorace, tedy cokoliv, na co si vzpomenete. Prošmejděte obchody a něco si kupte, dá se to koupit i levně.