Už jako malá jsem vždy toužila po tom mít dům na kolečka, abych s ním mohla cestovat. Jo, dětské sny, každý je máme. Jen škoda, že to není tak jednoduché, ale vlastně ani tak nereálné. Jak je to možné? No zkrátka naše mobilní domy vám totiž přivezeme domů, ale už s ním jen tak neodjedete. Mobilheim připevníme na váš pozemek a vy už jen připojíte plyn, elektřinu, vodu a můžete bydlet, jak se vám zlíbí!

Dum

Celkově vyrábíme dva typy mobilních domů. Jedním z nich je celoroční dům, který můžete obývat jak v létě, tak i v zimě a druhý z typu je pouze jedno sezonní neboli takzvaně letní. Ty lze jí obývat pouze v teplých měsících. Nejčastěji tedy tvoříme celoroční a dnes vám řeknu, jak se takový mobilní dům vyrábí. Samozřejmě máme domy v plném vybavení. Může si před výrobou mobilních domů říci, co chcete za vybavení, jaké značky, barva interiéru, tak, aby vše ladilo podle vašich představ a aby se vám tam dobře bydlelo.

Vyrábí se z ocele, přesněji z ocelových základů a na které se poté přimontuje konstrukce mobilního domu. Ta může být z ocele nebo i dřeva. Takový celoroční mobilní dům musí mít izolaci, což je samozřejmost. Tou se většinou stává vata a polystyren. Zateplení je silné šest centimetrů. Poslední nejzákladnější věcí je střecha, ta se pokrývá plechem nebo hliníkem. Její vzhled působí jako vizuální stránka střechy z tašek.

obývací pokoj

Tak co? Už jste se rozhodli, zda si pořídíte náš mobilní dům? Je za velmi příznivou cenu, tak neváhejte! V dnešní době, kdy na postaveni vašeho vysněného domu nedosáhnete na hypotéku o pěti milionech, tak naše mobilní domy jsou řešením vašich problémů. Stojí o 1/4 méně a bydlení je pohodlné, žádné stěhování nábytku. Žádné nervy při montování nábytku, to vše budete mít z krku, a ještě k tomu všemu vám ho dovezeme tam, kam budete chtít. Je to pouze na vás, jestli se rozhodnete pro mobilní dům. Myslíme si, že v dnešní době je to pěkné a levné bydlení.