Kolikrát jsem si říkala, že bych si pořídila domů nějaké schodiště. Jenomže já stále nevím, jaký typ by se ke mně domů hodil. Mám velký dům, který byl dříve statek. A já jsem ten velký statek trochu zrekonstruovala, takže už vypadá taky trochu obyvatelně. I když zvenku to vypadá stále hrozně. Nicméně ale finance na to nemám, takže jsem si zatím opravila pouze čtvrtku domu, a to pouze interiér. Protože interiér je pro bydlení důležitější tak než exteriér. Já si myslím, že fasáda ještě třeba čtyři nebo pět let počká. Bylo by to opravdu hodně peněz, protože ten dům je opravdu veliký. A proto jsem chtěla mít interiér, aby byl opravdu dokonalý.

Líbí se vám točité schody?

Alespoň dokonalý pro mě. Takže jsem si řekla, co kdybych si třeba pořídila točité schody kovové? Točité schody kovové mají výhodu to, že jaký jsou z kovu, tak jsou taky velmi odolné. Mám taky kovové židle. Ty už tady byly, jsou původní. Vůbec ale nevím, na co dříve byly vhodné. Nevíte, na co dříve byly kovové židle? Vůbec nevím, na co by to bylo, ale je to zajímavé.

Schody z kovu jsou odolné.

Ale řekla jsem si, že právě točité schody kovové by se mohly hodit. Že bych si dala z chodby na půdu. Protože půda je tady opravdu obrovská, kde skladujeme velké množství nepotřebných věcí. Navíc točité schody kovové se taky hodí pro to, že velmi často taháme na půdu velmi těžké věci, takže se alespoň nemusím bát, že by pode mnou nějaké schody ruply. Pamatuji si, jak pod mým bratrem ruply dřevěné schody, Sice ano, musím podotknout, že ty dřevěné shody byly asi padesát let staré, ale i tak. Takže u točitých kovových schodech tohle vůbec nehrozí. tady jde hlavně o pevnost a stálou stabilitu. Mě se to navíc taky velmi líbá, že kov vám logicky neshnije, jako například dřevo. A že by vám popraskaly? To tady u kovu taky vůbec neplatí a navíc točité schody kovové Fa-havllicek se taky velmi lehce udržují.