Vyplňování formulářů, papírování, účetnictví nebo jednání s úřady za vás sice neuděláme, ale dokážeme vám pomoci s jiným problémem. Pokud zakládáte firmu, potřebujete sídlo, aspoň malou kancelář, kde můžete svou činnost zahájit. Problém je, že v začátcích podnikání si mnoho lidí nemůže dovolit pronájem obyčejné kanceláře. Může to být výdaj, který se vyšplhá až do desetitisíců a pokud jste zakladatelem, účetním a jediným pracovníkem vaší vznikající firmy, pravděpodobně je takový výdaj mimo váš dosah.

kancelář interiér

A bez sídla samozřejmě nemůžete firmu založit. To je nepříjemné a vede to k tomu, že se někteří vzdají ještě před samotným začátkem. My vám však s tímto problémem můžeme pomoci. U nás si můžete zřídit virtuální sídlo https://www.companiesandoffices.cz/sidlo-spolecnosti/ a zároveň využívat dalších služeb, které k tomu nabízíme.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Notářsky ověřenou obchodní adresu společnosti
  • Virtuální kancelář
  • I skutečné sídlo společnosti

To vše za minimální měsíční poplatek, v porovnání s pronájmem skutečných prostor, které třeba ani nebudete využívat a v podstatě tak vyhodíte peníze do kanálu, úplně zbytečně.

výšková budova

Zajímá vás, co vlastě naše služby skutečně znamenají? Pojďme se na to společně podívat.

Obchodní adresa společnosti je adresa, na které vaše firma bude sídlit, minimálně v papírové podobě. Odkud budete skutečně pracovat, to záleží na vás.

Zároveň s obchodní adresou u nás získáte i skutečné sídlo společnosti. Tedy kancelář, kterou v případě potřeby můžete využívat pro obchodní jednání nebo i pro vaši samostatnou práci.

K tomu budete moci využívat i virtuální kancelář, to znamená, že pokud nebudete ve své kanceláři trávit každý den, postaráme se o vaši poštu. Veškerou doručenou poštu uschováme, informujeme váš e-mailem a budete si ji moci kdykoliv vyzvednout v našem klientském centru nebo vám ji zašleme na jinou adresu.

Jistě, nevyřešíme za vás všechny problémy spojené se začátkem podnikání, ale můžeme vám ho výrazně usnadnit.